Eiti į turinį

Nuolaidos

Grupėms


Svarbu: nuolaidos taikomos vietinio susisiekimo traukiniuose, 2 ir 3 klasės sėdimųjų vagonų vietose.


10 % nuolaida taikoma 3–20 asmenų grupei, važiuojančiai tą pačią dieną tuo pačiu traukiniu ir maršrutu.

15 % nuolaida taikoma 21–30 asmenų grupei, važiuojančiai tą pačią dieną tuo pačiu traukiniu ir maršrutu.

20 % nuolaida taikoma 31 ir didesnei asmenų grupei, važiuojančiai tą pačią dieną tuo pačiu traukiniu ir maršrutu. 

30 % nuolaida taikoma mokinių grupei (11 ir daugiau keleivių, tarp jų 2 lydintiems suaugusiems asmenims). Kiekvienas mokinys turi pateikti galiojantį bendrojo lavinimo mokyklos moksleivio pažymėjimą arba galiojančią mokyklos išduotą pažymą, kurioje patvirtinama, kad konkretus asmuo mokosi nurodytoje mokykloje, ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba jo kopiją.


Susipažinti su bilietui taikomomis papildomomis sąlygomis galite čia.

Keliaujantiems iki 30 asmenų grupėje: kelionės bilietus rekomenduojame įsigyti internetu. Taip sutaupysite ne tik savo, bet ir kitų keleivių laiko. 


Keliaujantiems virš 50 asmenų grupėje: jei nepavyksta internetinėje svetainėje iš anksto įsigyti norimo kiekio bilietų, likus ne vėliau kaip 48 val. iki traukinio išvykimo, prašome kreiptis el. paštu informacija@ltglink.lt ir Vežėjui pateikti šią informaciją: planuojamo išvykimo datą, laiką, keleivių tikslų skaičių, maršrutą ir papildomą informaciją pvz. papildomų paslaugų poreikį. Bilietai yra sugeneruojami ir išduodami Vežėjo kasose.


Keliaujantiems dviračiais: keleivių grupei, kurie pageidauja vežtis daugiau nei 5 dviračius, ne vėliau kaip 48 val. iki traukinio išvykimo, būtina suderinti galimybę vežtis norimą kiekį dviračių. Tai padaryti galima skambinant telefonu +370 700 55111 darbo valandomis (7:00-21:00 val.) arba kreiptis el. paštu informacija@ltglink.lt.

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti