Nuolaidos

Grupėms


Nuolaidos taikomos tik perkant 2 ir 3 klasės traukinio vietų bilietus.

10 % nuolaida taikoma 3–20 asmenų grupei, važiuojančiai tą pačią dieną tuo pačiu traukiniu ir maršrutu.

15 % nuolaida taikoma 21–30 asmenų grupei, važiuojančiai tą pačią dieną tuo pačiu traukiniu ir maršrutu.

20 % nuolaida taikoma 31 ir didesnei asmenų grupei, važiuojančiai tą pačią dieną tuo pačiu traukiniu ir maršrutu. 

30 % nuolaida taikoma mokinių grupei (11 ir daugiau keleivių, tarp jų 2 lydintiems suaugusiems asmenims). Kiekvienas mokinys turi pateikti galiojantį bendrojo lavinimo mokyklos moksleivio pažymėjimą arba galiojančią mokyklos išduotą pažymą, kurioje patvirtinama, kad konkretus asmuo mokosi nurodytoje mokykloje, ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba jo kopiją.


Susipažinti su bilietui taikomomis papildomomis sąlygomis galite čia.

Keliaujantiems iki 30 asmenų grupėje: kelionės bilietus rekomenduojame įsigyti internetu. Taip sutaupysite ne tik savo, bet ir kitų keleivių laiko. 


Keliaujantiems virš 30 asmenų grupėje: ne vėliau kaip 24 val. iki traukinio išvykimo, būtina susisiekti el. paštu informacija@ltglink.lt ir nurodyti planuojamą išvykimo datą, laiką, tikslų keleivių skaičių, maršrutą ir papildomą informaciją, pvz. papildomų paslaugų poreikį. Kelionės bilietai sugeneruojami ir išduodami Vežėjo kasose.


Keliaujantiems dviračiais: keleivių grupei, kurie pageidauja vežtis daugiau nei 5 dviračius, ne vėliau kaip 48 val. iki traukinio išvykimo, būtina suderinti galimybę vežtis norimą kiekį dviračių. Tai padaryti galima skambinant telefonu +370 700 55111 darbo valandomis (7:00-21:00 val.) arba kreiptis el. paštu informacija@ltglink.lt.