Eiti į turinį

Nuolaidos

Nukentėjusiems


50 % Lengvata taikoma pasipriešinimo 1940–1990 m. okupacijos dalyviams-kariams savanoriams, jaunesniems kaip 70 metų, ir laisvės kovų dalyviams.

Privalomas dokumentas: kario-savanorio pažymėjimas, laisvės kovų dalyvio pažymėjimas.


50 % Lengvata taikoma jaunesniems kaip 70 metų, nuo 1939–1940 metų okupacijų nukentėjusiems asmenims-politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusiems getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams.

Privalomas dokumentas: nukentėjusio asmens (tremtinio, politinio kalinio, represuotojo) pažymėjimas.


50 % Lengvata taikoma Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos.

Privalomas dokumentas: nepriklausomybės gynėjo pažymėjimas.


80 % Lengvata taikoma pasipriešinimo 1940–1990 m. okupacijos dalyviams, kariams savanoriams, kuriems 70 metų ar daugiau.

Privalomas dokumentas: kario-savanorio pažymėjimas kartu su amžių įrodančiu dokumentu.


80 % Lengvata taikoma žuvusių Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjų šeimų nariams, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos.

Privalomas dokumentas: nukentėjusiojo asmens pažymėjimas.


80 % Lengvata taikoma nuo 1939–1990 m. okupacijų nukentėjusiems asmenims-politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusiems getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams, kuriems 70 metų ar daugiau.

Privalomas dokumentas: nukentėjusio asmens (tremtinio, politinio kalinio, represuotojo) pažymėjimas kartu su asmens tapatybę ir amžių patvirtinančiu asmens dokumentu.

Svarbu: nuolaidos taikomos vietinio susisiekimo traukiniuose, 2 ir 3 klasės sėdimųjų vagonų vietose.

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti