Privatumo politikos pokyčiai.

Nuo 2022 m. rugsėjo 12 d. įsigalioja klientų privatumo pranešimo pakeitimai.

Atlikome keletą klientų privatumo pranešimo pakeitimų, kurių tikslas suteikti būtent Tau pritaikytą patirtį ir turinį. Šie pokyčiai įsigalios 2022 m. rugsėjo 12 d. Visą atnaujintą klientų privatumo pranešimą gali perskaityti mūsų puslapyje, "Privatumo pranešimas" skiltyje.

O dabar labai trumpai, štai kokius pokyčius įgyvendinome:

·       Įtraukėme informaciją, kad nuo šiol naujienlaiškiuose teiksime ne tik bendruosius specialius pasiūlymus, bet ir personalizuotus, atrinktus ir tik Tau skirtus pasiūlymus dėl  bilietų nuolaidų kelionėms vietinio susisiekimo traukiniais, reklaminius skelbimus ar pranešimus apie akcijas, paslaugas, kurie susiję tiek su Bendrovės, tiek su Bendrovės partnerių veikla. 

  • Paaiškinome, kaip suasmeniname rinkodaros komunikaciją remdamiesi tuo, kaip Tu naudojiesi „LTG Link“. Taikome automatizuotą duomenų apdorojimą tam, kad galėtume suteikti personalizuotas patirtis ir specialiai Tau pritaikytą turinį, vykdydami savo produktų ir paslaugų rinkodarą. Taip, visuomet gali valdyti savo rinkodaros parinktis ir labai paprastai atsisakyti gauti rinkodaros pranešimus.


    LTG Link komanda