Eiti į turinį

Tvarių kelionių KLUBAS

Apie KLUBĄ

Kviečiame į virtualų LTG Link Tvarių kelionių KLUBĄ, kurio narius vienija viena iš tvariausių ir mažiausiai CO2 išskiriančių transporto priemonių – traukiniai

O KLUBAS
naudingas ir Jums ir gamtai! Mažiau CO2 – mažiau taršos, daugiau KLUBO taškų  pigesnės kelionės! 


Taip, kad riedėkite traukiniu, mažinkite CO2, o už išsaugotą CO2 kiekį kaupkite KLUBO taškus, kuriuos galėsite keisti į nuolaidą kelionėms traukiniu!

Tad dar kartelį sveiki atvykę į Tvarių kelionių KLUBĄ, keliautojai!

KLUBO naudos

Ar žinojote, kad traukiniai palyginus su automobiliais išmeta -77% mažiau CO2!* Ir tai planetai jau didžiulė nauda!

Tačiau Jums, mieli keliautojai, mes turime paruošę dar daugiau!

*Šaltinis: Eurostat, ES atliekamų kelionių pasiskirstymas pagal transporto rūšį, 2019 m.

European Environment Agency, Rail and waterborne – best for low-carbon motorized transport, 2018 m.

Svarbu žinoti

 • LTG Link Tvarių kelionių KLUBE kviečiami dalyvauti 14 ir daugiau metų sulaukę asmenys, užregistravę Tvarių kelionių KLUBO paskyrą bei sutikęs su Taisyklėmis ir Privatumo pranešimu.
 • Keliaudami vietinio susisiekimo traukiniais (Lietuvos teritorijoje) Tvarių kelionių KLUBO nariai kaupia KLUBO taškus. Taškai skaičiuojami taip:  17,42 km. = 1 kg CO₂= 1 taškas = 0,03 Eur. Pasiekus 2 Eur sumą (surinkus 66.67 KLUBO taškus) ne vėliau kaip per 24 valandas sukaupti KLUBO taškai automatiškai sugeneruojami į atitinkamos vertės Nuolaidų kuponą. 
 • Taškai sugeneruojami tik po įvykusios kelionės, kurios metu Jūsų kelionės bilietą nuskenavo traukinio palydovė(-as).
 • Sugeneruoto Nuolaidų kupono galiojimo laikas yra 60 kalendorinių dienų.  
 • Kuponu(-ais) galima atsiskaityti iki 99% krepšelio sumos. Minimali Nuolaidų kuponu(-ais) apmokamo krepšelio suma gali būti ne mažesnė nei 0,30 Eur.
 • KLUBO nariai sugeneruotą Nuolaidų kuponą gali panaudoti per kelis kartus iki jo galiojimo pabaigos ir/ar kol išnaudos Nuolaidų kupono sumą. 
 • Surinktų ir nepanaudotų KLUBO taškų galiojimo terminas yra 12 mėnesių nuo jų sugeneravimo dienos. Po galiojimo termino pabaigos KLUBO taškai yra anuliuojami ir ištrinami iš Tvarių kelionių KLUBO nario paskyros.
 • Norėdami panaudoti nuolaidos KUPONĄ paskutiniame pirkimo žingsnyje spauskite „Pridėti kuponą“, langelyje pasirinkite iš sąrašo arba įveskite kupono kodą. Spauskite „Pritaikyti nuolaidą“. Instrukciją rasite prie DUK.

DUK

 • Kaip prisijungti prie KLUBO, neturint LTG Link paskyros? Vadovaukitės mūsų parengta instrukcija.
 • Kaip prisijungti prie KLUBO jau turint LTG Link paskyrą? Vadovaukitės mūsų parengta instrukcija.
 • Kaip panaudoti nuolaidos KUPONĄ? Vadovaukitės mūsų parengta instrukcija. 
 • Kaip atsisakyti dalyvauti KLUBE? Vadovaukitės mūsų parengta instrukcija. 
 • Ar sukaupti taškai į kuponus konvertuojami automatiškai? Nuo kokios sumos galiu panaudoti turimus kuponus? Taip, KLUBO taškai į nuolaidos kuponą konvertuojami automatiškai, pasiekus 2 Eur sumą. Nuolaidos kuponas sugeneruojamas ne vėliau kaip per 24 valandas.
 • Kiek laiko galioja sukaupti taškai/kuponai? Kas nutinka pasibaigus jų galiojimo laikui? KLUBO taškai galioja 12 mėn. nuo jų sugeneravimo dienos. Po galiojimo termino pabaigos taškai yra anuliuojami ir ištrinami iš Tvarių kelionių KLUBO programos nario paskyros. Tvarių kelionių KLUBO nuolaidos kupono galiojimo laikotarpis yra 60 dienų nuo jo sugeneravimo datos. Po nuolaidų kupono galiojimo termino pabaigos, kuponai yra archyvuojami skiltyje „Panaudoti ir pasibaigę“.
 • Ar keliaujant tarptautiniu maršrutu kaupiami KLUBO taškai? Ne, Tvarių kelionių KLUBO programos taškai kaupiami keliaujant TIK vietinio susisiekimo maršrutais (Lietuvos teritorijoje).
 • Kodėl po kelionės nesugeneruojami KLUBO taškai? Įsitikinkite, kad traukinio bilietus nusipirkote po to kai prisiregistravote prie LTG Link Tvarių kelionių KLUBO programos. KLUBO taškai kaupiami tik jau esant Tvarių kelionių KLUBO nariu. Jeigu nusipirkote bilietą prieš tampant programos nariu, taškai Jums nebus įskaityti.
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti