Eiti į turinį

Vienos dienos kelionė į Rygą!

VIENOS DIENOS kelionė!

Traukiniautojau, Tavęs laukia išskirtinė ir nuotykių kupina diena RYGOJE!


Šok į traukinį ir keliauk į Rygą! PLANAS Tavo VIENOS DIENOS kelionei!

O išlipus tavęs lauks 3 km kelionės planas – viską pasieksi pėsčiomis!
Nuostabi architektūra, muziejai ir aikštės – čia tikrai yra ką pamatyti!  • Daaar būtinai aplankyk KATEDROS AIKŠTĘ, rezervavus grupės apsilankymą iš anksto, galėsi įveikti dar vieną bokštą!

Jeigu pabūti norisi ILGIAU!

Jeigu vienos dienos neužtenka ir norisi pabūti ilgiau – štai Tau dar kelios lankytinos Rygos vietos, kurias privalai pamatyti!


  • Rygos ZOOLOGIJOS SODAS. Nuo traukinių stoties iki jo patogiai gali nukeliauti tramvajumi!
  • Rygos „Art Nouveau“ centras – dar kitaip žinomas kaip „Jugendo stiliaus centras“. Ryga buvo iš tų Europos sostinių, kurioje naujai užgimęs stilius pasireiškė pakankamai garsiai, todėl architektūrą mėgstančios akys tikrai turės ką apžiūrėti!  • Latvijos MOKSLO AKADEMIJA –  šis architektūros aukštaūgis yra pati tam tinkamiausia vieta stebėti Rygos horizontus. Pasiekti šį pastatą iš senamiesčio užtruks vos keliolika minučių – tik 1,5 km pasivaikščiojimas nuo Šv. Petro bažnyčios pro centrinį turgų. 
  • Rygos AUTOMOBILIŲ MUZIEJUS –  dar vienas traukiantis lankytinas objektas. Daugiau nei 100 unikalių motorinių transporto priemonių, moderni ekspozicija ir pažintis su senoviniais automobiliais – laikas pralėks greičiau nei sportinis automobilis.Matai, sakėme, pas braliukus – neliūdna!

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti