Nuo birželio 1 d. keičiasi tarpmiestinio viešojo susisiekimo geležinkeliu bilietų kainos

Informuojame, kad nuo 2022 m. birželio 1 d. atnaujinamos tarpmiestinio viešojo susisiekimo geležinkeliu bilietų kainos – vidutiniškai jos keisis 11 proc.

Informuojame, kad nuo 2022 m. birželio 1 d. atnaujinamos tarpmiestinio viešojo susisiekimo geležinkeliu bilietų kainos – vidutiniškai jos keisis 11 proc. Šie pokyčiai kiekvienoje maršruto atkarpoje pasireikš skirtingai. Vertinant visus vykdomus maršrutus ir jų atkarpas, konkrečių maršrutų standartinio bilieto kaina daugiausia gali padidėti 2,50 EUR, tačiau kai kuriose atkarpose ji taip pat gali ir sumažėti.  

 

Keleiviai, kurie iš anksto įsigijo vienkartinius ar terminuotus bilietus, jais galės pasinaudoti tokiomis sąlygomis, kokios galiojo tuo metu, kai bilietas buvo įsigytas. 

 

Pastaraisiais metais pasikeitė bendrovės patiriamos sąnaudos: augo darbo užmokestis, traukinio priežiūros ir parangos kaštai, atsirado kitos veiklai vykdyti būtinos išlaidos, susijusios su COVID-19 prevencija, nuo metų pradžios reikšmingai išaugo elektros energijos ir dyzelinio kuro kainos – atitinkamai 99 proc. ir 35 proc., taip pat pakito makroekonominė aplinka.  

 

Bendrovė kartu atnaujins taikomą teikiamų paslaugų kainodaros logiką. Nuo šiol kainų formavimo principas bus efektyvesnis bei automatizuotas – kiekvienos kelionės bilieto kainą sudarys fiksuota bazinė kelionės kaina ir jai pritaikomas kainos indeksas, kurį lems konkretaus maršruto ypatybės (traukinio tipas ir kategorija, vagonų klasė, juose teikiamos paslaugos ir pan.).  

 

Kaip ir iki šiol, teikdama keleivių vežimo paslaugas bendrovė sieks žmones skatinti rinktis tvaresnes keliones, auginti keliaujančių traukiniais skaičių ir investuoti į geresnes kiekvieno kliento patirtis.   

„LTG Link“ toliau tęs taikomą kaininių pasiūlymų klientams politiką. Didelės nuolaidos taikomos terminuotus bilietus įsigyjantiems ir dažnai bendrovės paslaugomis besinaudojantiems keliautojams. Be to, taikomos lengvatos ir nuolaidos senjorams, studentams, moksleiviams, vaikams, individualių poreikių turintiems ir nukentėjusiems asmenims, POLA kortelių turėtojams, bilietus „atgal“ įsigyjantiems žmonėms bei grupėms.


Bilietus atnaujintomis kainomis bus galima įsigyti nuo 2022 gegužės 19 d.