Eiti į turinį

Prisijungėme prie iniciatyvos „Nematomos negalios saulėgrąža“

Mums rūpi, kad kelionės traukiniais būtų prieinamos ir patogios visiems

Prisijungiame prie pasaulinės „The Hidden Disabilities Sunflower“ iniciatyvos. Jos esmė – palengvinti keliones asmenims, turintiems individualių poreikių, pavyzdžiui, autizmo spektro, regos ar klausos sutrikimų, kurie ne visada yra aiškiai matomi.


Tiesiogiai su klientais dirbantys kolegos jau praėjo specialius mokymus, skirtus prisijungusiems prie „The Hidden Disabilities Sunflower“ iniciatyvos. Mokymų tikslas – supažindinti aptarnaujantį personalą su projekto idėja, edukuoti, kokie būna nematomi individualieji poreikiai ir kaip padėti jų turintiems keleiviams. Keliaujantieji traukiniais saulėgrąžos ženklu puoštas kaklajuostes gali nemokamai gauti visose keleivinėse geležinkelio stotyse – tereikia kreiptis į darbuotojus bilietų pardavimo kasose.


„The Hidden Disabilities Sunflower“ projektas 2016 m. startavo Jungtinėje Karalystėje, Gatviko oro uoste. Dabar saulėgrąžos ženklas vis labiau atpažįstamas visame pasaulyje, ypač kalbant apie bendroves, teikiančias viešąsias paslaugas – nuo laisvalaikio erdvių iki geležinkelio stočių.

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti