Eiti į turinį

Žingsniuok su #walk15

Keisk #walk15 žingsnius į nuolaidą!

Akcija atnaujinama nuo 2023-04-01 iki 2023-06-15 d.

Nuolaida galioja pirmosios klasės traukinio bilietams, keliaujant į vieną pusę (į/iš Kauno) bei traukinio bilietus perkant TIK internetu ar išmaniojoje „LTG Link“ programėlėje.


Dažnai žingsniuoji, o į ilgesnes keliones riedi traukiniu? AČIŪ, kad Tau rūpi tvarumas, o dabar pats laikas šiuos du keliavimo būdus sujungti!

Kodėl? Nes 100 000 žingsnių su #walk15 reiškia 15% nuolaidą kelionei traukiniu pirmąja klase!

Taip taip, žingsniuok, eik, kulniuok ir nesustok, o surinkęs 100 000 #walk15 žingsnių pasilepink kelione traukiniu (į/iš Kauno) pirmąja klase!

Matai, keliauti tvariai - verta!

Kaip tai padaryti?

Akcijos kodas

Norėdamas pasinaudoti sugeneruotu akcijos kodu, jį įrašyk jau pirmajame traukinio bilietų įsigijimo žingsnyje!

Primename, kad pasinaudoti akcijos kodu ir įsigyti traukinio bilietus su nuolaida galima tik akcijos laikotarpiu nuo 2023-04-01 iki 2023-06-15 d. imtinai.


Papildomos pasiūlymo sąlygos

  • Walk15 programoje suteiktas nuolaidos kuponas (toliau - kuponas) suteikia jame nurodyto dydžio vienkartinę kelionės vietinio susisiekimo traukiniu bilieto (vienos kelionės į vieną pusę) nuolaidą 1 klasės vietų bilietams keliaujant į/iš Kauno (toliau - nuolaida).
  • Bilietus su nuolaida galima įsigyti Vežėjo internetiniame puslapyje www.ltglink.lt bei išmaniojoje programėlėje ir tik kelionėms traukiniu nuo 2023-04-01 iki 2023-06-15 d. imtinai.
  • Kuponas galioja Walk15 programėlėje (APPs) nustatytą pasiūlymo laikotarpį.
  • Jeigu perkant vienkartinį bilietą buvo pritaikyta Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatyme numatyta lengvata, kupone nurodyta nuolaida papildomai netaikoma.
  • Kuponas ir nuolaida negalioja perkant terminuotus bilietus. 
  • Nuolaida nesumuojama su kitomis vežėjo komercinėmis nuolaidomis.
  • Nepanaudotus bilietus su nuolaida galima grąžinti laikantis UAB „LTG Link“ Bendrųjų keleivių vežimo taisyklių 5 skyriuje „BILIETŲ IR PAPILDOMŲ PASLAUGŲ BILIETŲ KEITIMAS, GRĄŽINIMAS“ nurodytomis sąlygomis.
  • Vežėjas pasilieka teisę keisti sąlygas, jas atnaujinti su nauju pasiūlymu, kuris bus pateiktas Walk15 programoje (APPs).


LTG Link komanda