Eiti į turinį

Pajūrio ekspresas

Pajūrio ekspresas – susitik su vasara!

Kai ilgai nesimatai – pasiilgsti. Kai pasiilgsti – labai lauki, turi ką papasakoti, nenusėdi vietoje, nori greičiau pasimatyti, pasikalbėti, apsikabinti. Todėl kviečiame – susitik su vasara!


Jūra kiekvienam iš mūsų yra padovanojusi po vieną kitą saują įsimintinų akimirkų. Pirmosios maudynės jūroje, šuolis per bangas, gintaro paieškos, „noriu ledųųųų!“, visur paskui sekiojantis smėlis, „mama, o kodėl vanduo pasūdytas?“. Tokios akimirkos – visam gyvenimui! Tad, šok į Pajūrio ekspresą ir keliauk prie jūros.


Pajūrio ekspresas – susitik su vasara!Pajūrio ekspreso BIRŽELIO mėn. tvarkaraštis:


Kelionė, kuri patiks ir vaikams

Taip, teisingai ilgi maršrutai gali būti smagūs ir mažiesiems, kadangi kiekvieną vasaros savaitgalį traukinyje jų lauks dėžė, sklidina žaidimų ir įsimintinų akimirkų!

Maistas maršrute „Pajūrio ekspresas“

Jog atostogų nepradėtum alkanas, „Pajūrio ekspresas“ maršrute pasirūpinome maistu, užkandžiais bei karštais gėrimais. Nesivežk alkio į galutinę stotelę, peržiūrėk MENIU ir tikrai kažką išsirinksi!

Apie

Keleivių vežimo traukiniais bendrovė „LTG Link“ sezoną pradeda vykdyti jungtines savaitgalio keliones į šalies pajūrio kurortus. Jungtiniais patogių traukinių ir specialių autobusų reisais bus galima vykti tarp SOSTINĖS ir populiarių pajūrio kurortų: Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos bei Juodkrantės.  Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos miestelius – Klaipėdos geležinkelio stotyje. 


Šiemet „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos gegužės 31 d. ir keleivių lauks visą vasarą iki pat rugpjūčio 25 d. 
Kam važiuoti, jei gali keliauti!


Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti