Eiti į turinį

Kalėdiniai traukiniai

Magiška kelionė

Jausmas, stebuklai, magija, šventinė nuotaika – visa tai atgabena jau trečią kartą grįžtantys ir labai laukiami Kalėdiniai traukiniai!


  • Pradeda kursuoti: gruodžio 1 d.
  • Baigia kursuoti: sausio 7 d.


Šiemet šventiškai nusiteikę keleiviai galės rinktis net iš trimis šalies maršrutais kursuojančių traukinių – populiariausių jungčių tarp Vilniaus ir Kauno bei Vilniaus ir Klaipėdos bei „Go Vilnius“ dovanojamų kelionių jungtinio maršruto į Varšuva reisais iš Vilniaus į Mockavą (Varšuvą) kursuojančiame traukinyje. 


Kuriant žiemišką tradiciją, šiemet traukiniuose dalis dekoro elementų bus panaudoti jau trečią kartą. Juose atgims senovinių traukinių įkvėpti raštai ir apšvietimas, sendaikčių krautuvėlėse ir kiti istorijas pasakoti skatinantys daiktai. 


„LTG Link“ duomenimis, per pastaruosius dvejus metus šventiškais traukiniais keliavo per 74 470 tūkst. žmonių. Iš jų beveik 14 543 tūkst. gyventojų pasirinko iškeisti keliones nuosavomis transporto priemonėmis į keliones traukiniais.

Tvarkaraštis

Peržiūrėk Kalėdinių traukinių tvarkaraštį ir išsirink kada keliausi!


Bilietus įsigyk iš anksto

Siekiant užtikrinti sklandžias ir malonias keliones, populiariausiais tvarkaraščio laikais penktadieniais, šeštadieniais bei šventinėmis dienomis bilietus į šventinius maršruto Vilnius–Kaunas bei Vilnius–Mockava (Varšuva) reisus įsigyti bus galima tik iš anksto, o traukinyje bilietai nebus parduodami. Kelionių palydovai bilietus tikrins dar prieš įlipant į kalėdinį traukinį. Bilietai į visus kitus reisus bus parduodami įprastai. 

Traukinių ar eismo sutrikimų atvejais UAB  „LTG Link“ kalėdinius traukinius gali pakeisti traukiniais arba alternatyviomis transporto priemonėmis, kurie bus be kalėdinių dekoracijų. Tokiais atvejais keleivių teises ir vežėjo atsakomybę numato UAB „LTG Link“ bendrosios keleivių vežimo taisyklės. 

Vilnius–Klaipėda–Vilnius | Vilnius–Mockava (Varšuva)–Vilnius

Vilnius–Klaipėda–Vilnius bei Vilnius–Mockava (Varšuva)–Vilnius maršrutais kursuojančiuose traukiniuose, kalėdiškai papuoštas 2-asis vagonas.


Šiame vagone Jus pasitiks prabanga alsuojančios, rytų ekspreso įkvėptos dekoracijos.


Smalsu pamatyti? Kviečiame pasižiūrėti šį vaizdo klipą arba nuotrauką apačioje.Vilnius–Kaunas–Vilnius | Vilnius–Trakai–Vilnius

Vilnius–Kaunas–Vilnius bei Vilnius–Trakai–Vilnius maršrutais kursuojančiuose traukiniuose kalėdiškai papuošti visi traukinio vagonai.


Traukinys džiugina žalia girlianda, raudonais kaspinai bei didele žaliaskare eglute.

Smalsu kaip atrodo? Kviečiame pasižiūrėti šį vaizdo klipą arba nuotrauką apačioje!


Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti