Eiti į turinį

Atnaujintas keleivinių traukinių tvarkaraštis: daugiau sustojimų ir platesnės galimybės keliauti traukiniu

Pristatomas atnaujintas metinis traukinių tvarkaraštis, kuriame, atsižvelgus į keleivių poreikius, numatyta daugiau sustojimų maršrutuose Vilnius–Kaunas, Vilnius–Turmantas, Vilnius–Marcinkonys, Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai.

Nuo balandžio 1 d. keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ pristato atnaujintą metinį traukinių tvarkaraštį, kuriame, atsižvelgus į keleivių poreikius, numatyta daugiau sustojimų maršrutuose Vilnius–Kaunas, Vilnius–Turmantas, Vilnius–Marcinkonys, Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai. Ankščiau bendrovė pranešė, kad du papildomi sustojimai numatyti ir maršrute Vilnius–Ryga. Taip pat keliuose reisuose keisis kursavimo laikas, siekiant pritraukti daugiau keleivių. 


Pagal atnaujintą metinį tvarkaraštį traukiniai pradės kursuoti nuo balandžio pirmos dienos, bilietus jau galima įsigyti tiek programėlėje ir internetu, tiek kasose. Kaip ir kasmet, koreguojant tvarkaraštį „LTG Link“ pokyčius suplanavo atsižvelgdama pirmiausia į traukiniautojų poreikius, kuriems atliepti buvo ieškoma sprendimų, dažniausiai susijusių su infrastruktūros pajėgumais. Dėl papildomų sustojimų traukinių maršrutų trukmė keisis minimaliai – iki 2 min. 


 Nuo balandžio 1 d. Vilnius–Kaunas maršrute traukiniai dažniau stos Kaišiadorių, Vievio, Karčiupio ir Palemono stotyse. Maršrute Vilnius–Turmantas sustojimas suplanuotas Gerkonių stotyje, Vilnius–Marcinkonys maršrutu kursuojantis traukinys dažniau stos Panerių stotyje. Maršrute Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai–Vilnius nuo gegužės 1 d. numatyti papildomi reisai, o nuo balandžio pirmos – papildomas sustojimas Parudaminio stotyje. 


„Mes pastoviai analizuojame mūsų keliautojų poreikius, pokyčius ir reaguojame, ieškodami geriausių sprendimų, kad tvarios ir patogios kelionės traukiniais visos Lietuvos gyventojams būtų kuo patrauklesnės ir taptų labiau konkurencingos važiavimui nuosavu automobiliu“,  – sako „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.   


Bendrovės keleivių apklausų rezultatai rodo, kad traukinių maršruto patogumo vertinimas antrus metus siekia 9 balus iš dešimties. Palyginti, 2021 m. šis vertinimas siekė – 8,7 balo, o 2020 m. – 8 balus.     


Kovo 15 dieną startavo bilietų pardavimas į populiarų maršrutą Vilnius–Ryga iš papildomų sustojimų Jonavoje ir Kėdainiuose. Per pirmą savaitę į tarptautinį maršrutą nupirkta apie 60 bilietų iš arba į Kėdainius ir apie 90 bilietų iš arba į Jonavą.  


Atsižvelgus į keleivių galimą poreikį, papildomi vėlyvi reisai leidžiami visų Eurolygos namų rungtynių Kaune metu, taip pat suplanuoti priderinti reisai po didesnių koncertų ir renginių Kauno Žalgirio arenoje. 


Tebetęsiant suplanuotus geležinkelio elektrifikacijos projekto darbus,  „LTG Link“ šventiniu Velykų laikotarpiu didina pajėgumus – keleivių patogumui visais maršrutais Lietuvoje traukiniai kursuos įprastai ir papildomai maršrutuose Vilnius–Klaipėda ir Radviliškis–Šiauliai–Klaipėda traukinių eismas bus visiškai atnaujintas, bei kursuos padidinti sąstatai.   


Daugiau informacijos apie visus traukinio maršrutus rasite https://bilietas.ltglink.lt/Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ yra LTG grupės dalis. Įmonė teikia tvaraus viešojo susisiekimo geležinkelių transportu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. „LTG Link“ siekia kurti patogesnių kelionių patirtį visiems klientams bei skatinti žmones dažniau rinktis tvaresnį geležinkelių transportą ir taip prisidėti prie transporto poveikio aplinkai mažinimo. Bendrovės pervežamų klientų skaičius pastaraisiais metais auga ir 2023 m. pasiekė apie 5 mln. keleivių, t. y. maždaug 7 proc. daugiau nei 2022 metais tuo pačiu laikotarpiu. 4,7 mln. iš šių keleivių keliavo Lietuvos vidaus maršrutais. 


 


 

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti