Eiti į turinį

Keleiviniuose traukiniuose diegiamas „Starlink“ palydovinis internetas

Tokiu būdu sieksime užtikrinti stabilų ryšį visos kelionės metu.

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ traukiniuose pradeda diegti palydovinį interneto ryšį „Starlink“, nuo šiol palydoviniu ryšiu  aprūpinti jau 3 traukiniai, rudenį palydovinis ryšys bus įrengtas dar 4. Traukiniai su palydoviniu interneto ryšiu kursuos populiariausiais maršrutais Vilnius–Ryga ir Vilnius–Klaipėda, nes šiuose maršrutuose yra daugiau kelio ruožų, kur susilpnėja įprastas interneto ryšys. Kituose traukiniuose numatyta iki metų pabaigos sustiprinti 5G interneto ryšį. 


Šiuo metu traukiniams važiuojant pro miškingas ir atokesnes Lietuvos teritorijas interneto ryšys veikia su trikdžiais, todėl siekiant labiau stiprinti interneto ryšio kokybę, buvo ieškoma papildomų inovacijų. Nuo  šiol traukiniai su palydoviniu interneto ryšiu kursuos populiariausiais maršrutais Vilnius–Ryga ir Vilnius–Klaipėda, kituose traukiniuose numatyta iki metų pabaigos sustiprinti 5G interneto ryšį. 

 

„Norime, kad traukiniautojams kiekviena kelionė būtų maloni ir patogi. Aišku, kelionė praranda žavesio be gero interneto ryšio, kuris leidžia kelionėje nepertraukiamai dirbti, žiūrėti filmą, ar klausytis mėgstamos muzikos. Todėl ieškojome ir radome sprendimus, kurie padės išlaikyti stabilų ir greitą interneto ryšį traukiniuose”, – sako  Kristina Meidė, „LTG Link“  vadovė.      


Numatoma, kad palydovinis internetas bus automatiškai aktyvuojamas tuose ruožuose, kuriuose susilpnėja įprastas interneto ryšys, todėl vienu metu bus efektyviai naudojamos abi – palydovinio ir mobilaus – ryšio technologijos. Interneto ryšiui traukiniuose įtaką daro keleivių, besinaudojančių internetu skaičius, traukinio geografinė padėtis bei šalia maršruto esantys operatoriaus bokštai. 


Belaidis interneto ryšys traukiniuose svarbus tiek savo reikmėms juo besinaudojantiems keleiviams, tiek patogiam atsiskaitymui už paslaugas mokėjimo kortele. Šiuo metu palydoviniu ryšiu aprūpinti jau 3 traukiniai, rudenį  palydovinis ryšys bus įrengtas dar 4 traukiniuose. 


Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ yra LTG grupės dalis. Įmonė teikia tvaraus viešojo susisiekimo geležinkelių transportu paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. „LTG Link“ siekia kurti patogesnių kelionių patirtį visiems klientams bei skatinti žmones dažniau rinktis tvaresnį geležinkelių transportą ir taip prisidėti prie transporto poveikio aplinkai mažinimo. Bendrovės pervežamų klientų skaičius pastaraisiais metais auga ir 2023 m. pasiekė apie 5 mln. keleivių, t. y. maždaug 7 proc. daugiau nei 2022 metais tuo pačiu laikotarpiu. 4,7 mln. iš šių keleivių keliavo Lietuvos vidaus maršrutais.

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti