Eiti į turinį

Keliautojo Adomo istorija

Adomas


ADOMAS: Turiu studento bilietą, keliauju pigiau. Mašina vienam važinėti neapsimoka. Net neskaičiuoju, kiek kartų Kaune esu buvęs. Tai naujas miestas man, jį atrandu su panele. Pas ją važinėju jau metus. Ji taip pat pas mane atvažiuoja. Taip ir sutarėme – vieną savaitę aš pas ją, kitą – ji pas mane. Savaitgalinė draugystė. O vasarą – ne tik savaitgaliais.  


Pirmus metus studijuoju universitete. Tėvų namų nepalikau, todėl šiais mokslo metais norėčiau išvažiuoti kur ilgėliau. Gal pastudijuoti pagal Erazmus programą, gal tiesiog pakeliauti. Atsidarau Ryanair puslapį, o ten pasiūlymai į Oslą! Labai noriu keliauti, sakau, keliausiu ten! O šiaip labiausiai traukia į Pietų Ameriką. Ten mane žavi skirtingos šalys, futbolas, muzika ir kalba graži, žmonės įdomesni. Traukia mane. Buvau pradėjęs mokytis ispaniškai.  


Kryželis ant mano kaklo – mamos. Nesu praktikuojantis krikščionis, bet šis simbolis man atrodo gražus. Ypač mamos dovanotas. Aš tikiu kažką, kas yra aukščiau už mus. Religija žmogui reikalinga. Visi turi ką nors tikėti, kas yra nežemiška, nepačiuopiama, tuomet galima eiti kur kas toliau. Juk viskas, kas vyksta, vyksta pagal didesnį planą. Man pačiam svarbu turėti tikslą. Na, pavyzdžiui – mano kurtą dainą sugrojo per radiją. Tai jau kaip ir pasiekiau. Bet paskui supratau, kad tikslas turi būti didesnis, kad turiu stengtis toliau. 

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti