Eiti į turinį

Šeimos istorija

KRISTINA, RINETA, DAIVA, ANŽELA ir NEDA


RINETA: Esame laimingos, nes susitiko giminingos sielos. Galime vėl apsikabinti su sese ir dukterėčiomis! Pasiilgusi skambinu joms internetu, bet neužtenka. Per atstumą kvapo nepajusi. Akių spindesio. Gyvas pokalbis malonesnis ir šiltesnis. Aš iš Tauragės, o Šilutė mano vaikystės miestas, langas į pasaulį. Čia, stotyje, laukiame atvykstančios iš Vilniaus dar vienos dukterėčios. Plauksime į Nidą, kartu praleisime keturias dienas. Atvyksta dar viena emigrantė. Išvažiavo pasišildyti į šiltus kraštus  ir užmiršo sugrįžti. 


KRISTINA: Aš pati – meilės emigrantė iš Vokietijos, grįžome čia su dukra. Su giminėmis nesimatėme 4 metus! Net jei ir retai, laimėje ar nelaimėje, esme visada kartu ir turime pas ką grįžti. Dukterėčia Daiva – mūsų giminės židinio saugotoja. Taip darė jos tėtis, taip daro ir ji. 


DAIVA: Mūsų senelių seniai nebėra, bet giminėje turi būti vieta, kur būtų galima susirinkti. Vasara – piligrimų metas, tai visi ir suskrenda, suvažiuoja pas mane. Susitikusios kalbamės labai atvirai. Apie gyvenimą, santykius. Anksčiau aš sėmiausi patirties iš šių tetų, dabar mano dukra ir pusseserės klausosi mūsų istorijų. 


ANŽELA: Gera sugrįžti, šiltas jausmas širdyje. Aš pusę gyvenimo su mama pragyvenau Vokietijoje. Bet tėvynė mano vis tiek yra čia. Namai yra ten. Šeima yra ir čia, ir ten.  


NEDA: Kai pas mus su mama atvyksta giminaitės, nors amžiaus skirtumas didžiulis, kalbamės iki paryčių. Gera būti kartu, apsikabinti. Dabar, tokiais laikais, kai visi kas sau, tai didelė vertybė. 


KRISTINA: Gyvenimas per trumpas, kad jį pragyventume savo kiaute. Kad ir kokia giminė, jei joje yra bet vienas šviesulys, kuris išjudina, tada visi aplink pasijudina. Jei yra kas eina priekyje, atsiras ir tų, kurie seks iš paskos. Visi užsikrės gera nuotaika, noru susitikti, būti. Žmogus turi kovoti su pavydu, jei nugalės jį, nesilygins su kitais, tada ir jo šeima bus laimingesnė ir atviresnė. Kai giminės nustos skaičiuoti, kas kiek turi, kas kaip apsirengęs, kai susitikę klausysis žiūrėdami ne į batus, o į akis, stengsis išgristi, ką vieni kitiems nori pasakyti, bus daug daugiau susiklausymo ir darnos. 

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti