Eiti į turinį

VESA, NINA, RONJA IR LUNA istorija

VESA, NINA, RONJA IR LUNA


TĖTIS VESA: Atvykome į Vilnių atostogų. Šiandieną nusprendėme skirti Kaunui, keliaujame ten traukiniu. Suomijoje tokia kelionė gali kainuoti iki 50 eurų žmogui. Gaila, kad nėra tiesioginio traukinio iš Suomijos per Baltijos šalis iki Lenkijos!  


MAMA NINA: Kaip tėvai, norime savo merginoms parodyti skirtingas šalis, skirtingas kultūras. 


RONJA: Su tėvais šeima mėgstame lankyti Europos sostines. Jau esame aplankę septyniolika! 


LUNA: Buvome ir Taline, ir Rygoje, bet Vilniuje – pirmą kartą.  


RONJA: Prieš pandemiją aplankydavome bent vieną sostinę per metus. 2018-aisiais aplankėme net 3 sostines: Budapeštą, Bratislavą ir Rygą. Ši kelionė – pirma po pandemijos. 


MAMA NINA: Gyvename Tamperėje, 200 kilometrų nuo Helsinkio. Mums patinka dideli miestai, esame lyg apsėsti jų, vėliau ilgai ir labai ryškiai prisimename įspūdžius. 


LUNA: Vietos kalba stengiamės išmokti bent kelis žodžius – mažučiukus, padrikus. Na, tokius kaip AČIŪ (visi juokiasi).  


TĖTIS VESA: Vilnius mums gražus, geras balansas tarp naujo ir seno. Tai labai gražu. Toks mažas jis, ne Roma ar Paryžius.  


RONJA: O lietuviai faini, visada šypsosi, labai draugiški. Saugu čia, galiu vaikščioti gatvėmis viena. Prieš atvykstant neturėjau išankstinės nuostatos, koks tas miestas bus. Galvojau, gal kaip Ryga ar Talinas. Bet ne, jis šiek tiek kitoks.  


TĖTIS VESA: Atostogaudami vaikštome po miestą, ieškome, kur pavalgyti, kavos išgerti. Tik aš ne viską valgau. Esu veganas. Vakar pavalgiau vietinio maisto, skrandis sustojo. 


RONJA: O mes valgome mėsą. Įdomu bandyti vietinius patiekalus. Dar mums patinka dėvėtų prekių parduotuvės. Senamiestyje radom vieną, dirbančią net sekmadienį. Kiek ten istorijos! 


LUNA: Kaune norime apžiūrėti centrą, aplankyti homeopatinę vaistinę. Skaitėme apie ją internete ir labai smalsu užsukti. Grįšime į Vilnių paskutiniu traukiniu. 

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti