Eiti į turinį

Mamos Jurgos istorija

Mama Jurga


JURGA: Keliaujame su mergytėmis atostogauti į Palangą. Važiuojame smėlio pakasti, akmenukų parinkti. 


RUSNĖ: Ir kriauklyčių! 


JURGA: Aš dailininkė. Priklausau Dailininkų sąjungai, turime nuolaidą viešbučiui, kas keleri metai galiu ja pasinaudoti. Smagu pakeisti aplinką, nes namie ir dirbu, ir piešiu. Šiek tiek pailsiu, net ir su vaikais. Gerai kartais išvažiuoti iš dulkino miesto. 


RUSNĖ: Prie jūros rinksiu akmenukus ir maudysiuosi. Sesė labai mėgsta didelius akmenis jūron mėtyti ir aptaškyti visus. O nemėgsta pomidorų. Aš tai mėgstu šiek tiek, skanu. Bet per atostogas jų nevalgysim. Vakarais eisim į žaidimų aikštelę pažaisti ir į parką pasivaikščioti.  


JURGA: Šį kartą pasikvietėme močiutę kartu atostogauti. Jei vykčiau viena su mergytėms, būtų labai įtemptos atostogos. Mano ypatingos akimirkos atostogaujant būna tuomet, kai mergaitės suminga. Tada bent valandą galiu knygą paskaityti. Skaitymas vienas didžiausių malonumų. 


RUSNĖ: O aš visokius vabalus mėgstu piešti. Paskutinį kartą nupiešiau blakę. Padedu mamai dirbti. 


JURGA: Taip, taip... ateina į dirbtuves ir padeda iš visų jėgų! Traukiniu su vaikais važiuojame pirmą kartą, čia toks didelis nuotykis. Mašina tikrai sudėtingiau – mergaitės pririštos prie kėdučių, kelias tolimas. O čia labai patogu, patinka kelionė. Atgal taip pat traukiniu. 

Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Visa Tavo kelionė - vienoje programėlėje!
Išbandyk!
Atidaryti